PatentArt - Spolupráca s Rossum Integration s.r.o.


Spoločnosť Rossum integration navrhuje, vyrába a inštaluje robotické pracoviská a automatizované linky pre celé spektrum výrobných spoločností. Svojim zákazníkom a partnerom ponúka komplexné služby počas celého životného cyklu projektu.

 

Prvýkrát sme sa stretli s Marošom z Rossum Integration na vôbec prvom markete, na ktorom sme sa kedy zúčastnili. Bolo to v Trenčíne, pričom už po prehodení zopár viet sme sa dohodli na našej prvej spolupráci. Predmetná spolupráca so spoločnosťou Rossum Integration spočíva vo vytváraní obrazov, na ktorých sa nachádzajú tie najzaujímavejšie  zákazky, na ktorých sa  kedy spoločnosť Rossum Integration podieľa.

Obrazy majú jednotnú formu, pričom postupne zapĺňajú steny spoločnosti. Na každom z obrazov sa nachádza zákazník ďalej názvy spoločností, ktoré na projekte spolupracovali, výkresová dokumentácia a po novom aj podpisy zamestnancov, ktorí na danom projekte pracovali.

Tieto obrazy slúžia nielen ako výzdoba firemných priestorov, ale aj ako ukážka referencií pre danú firmu. Myslíme si, že sa jedná o skutočne geniálny spôsob ako sa odprezentovať priamo "u vás doma". Taktiež posledné verzie obrazov obsahujú podpis zamestnancov, čo ich určite vždy poteší, keď sa v nich nájdu a ktorý je rovnako dôkazom ich ťažko odvedenej práce.

Tešíme sa na ďalšie Maroš ;)

Viac o spoločnosti sa môžete dočítať tu:

Web: https://rossum.sk/

Instagram: https://www.instagram.com/rossumintegration/

Facebook: https://www.facebook.com/rossumintegration/


Pridať komentár


Všetky komentáre musia byť vopred schválené